Liutauras Ulevičius

XXI a. kasdienybės dienoraštis

Juk galime dalintis pasakomis vaikams?

Kada paskutinį kartą žiūrėjote savo „praėjusių“ metų nuotraukas ar vaizdo įrašus? Spėju, kad „praėjusiais“ metais 😉

Štai šiandien pagrindiniame (o kiek dar „kažkur guli“!) asmeniniame audio-video archyve turiu „tik“ apie 460 Gb informacijos. Didelės dalies (jeigu ne visos) aš jau niekada deramai nepanaudosiu. O juk ta informacija tikrai gali būti naudinga – ne tik man, ne tik tiesiogiai, bet ir netikėtais ir net sunkiai nuspėjamais būdais.

Vieną tokią informacijos grupę – pasakojamas ar skaitomas pasakas – pradėsiu nuosekliai kelti viešam naudojimui „Youtube“ paskyroje Tėčio pasakos. Pradedu be ypatingų pastangų vaizdui – tiesiog pasaka, o pasakai juk svarbu istorija, ne vaizdas.

Kuo tai pavirs ir kiek tai tęsis? Nežinau. Galbūt atsiras daugiau autorių, galbūt užges po kelių savaičių ar mėnesių. Bet bent jau negulės archyve, kurio niekas neatsivers.

Pasidalinkite socialiniuose tinkluose

1 Comment

  1. Savo dukrai šią knygą nusiunčiau neseniai. Tai buvo jos mėgstamiausia knyga vaikystėje, o dabar galės ją skaityti savo vaikams. Labai gerą siuntų metodą radom. Pigiausias ir beveik greičiausias. Tai net važiuoti dažnai nereikia. Jei kažko reikia, nusiunčiame https://www.siusk24.lt/services/siuntos-lietuvoje-0c556470-cb8f-4955-9732-1d8bb3b9eb7e

Leave a Reply

Your email address will not be published.